• Samsung Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Samsung Servisi - Samsung Onarımı - Samsung Bakımı - Samsung Montajı - Samsung Teknik Servisi

Samsung Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Günümüzde teknoloji devlerinin arasında üst sıralarda gösterilen Samsung Beyaz Eşya Klima Servisi cihazlarınız için marka değerine uygun teknik bakım, onarım ve montaj servisi sağlayan firmamız, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışıyla hareket eder.

Servisimizde Hangi Cihazların Bakım ve Onarımı Yapılmaktadır?

Samsung markasıyla üretilen dışındaki her türlü beyaz eşya, elektronik cihazlarınız ve hatta küçük ev aletlerinizin bakım, onarım ve montaj gibi hizmetleri yerine getiriyoruz. Yani buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, elektrik süpürgesi her türlü ankastre ürünün yanında kombi, klima, termosifon gibi Samsung Beyaz Eşya Klima Servisi markalı ürünlerinize teknik hizmet sağlıyoruz.

Teknik Servis Elemanlarımız

Personelimizin özellikle de teknik ekipte görev yapan ekip arkadaşlarımızın, bilgili, eğitimli ve yüksek donanıma sahip olmalarını sağlamak için sık sık çeşitli eğitim programlarına dâhil ediyoruz. Bu nedenle her biri işinde uzman ve donanımlı teknik personelimiz, güler yüzlü hizmet anlayışıyla da, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışır. Değişen ve sürekli gelişen teknoloji ile beraber gelişme eğiliminde olan firmamız, gelişirken teknolojinin tüm artılarından faydalanmayı ilke edinmiştir. Çünkü eğer teknolojinin gerisinde kalmışsan, çağın gerisindesindir demektir. Müşteri memnuniyeti/ zaman kavramları, firma olarak olmazsa olmazlarımız arasında bulunuyor. Bu nedenle, müşteri mağduriyeti yaşanmaması için, zaman kavramını mümkün olan en etkin şekilde kullanmayı sağlayan bir sistem içerisinde hareket ediyoruz. Ayrıca % 100 orijinal parça kullanma garantisiyle Samsung Beyaz Eşya Klima Servisi marka bütün cihazlarınız bizimle güvende.

Etiket : Samsung Beyaz Eşya Servisi, Samsung Çamaşır Makinesi Servisi, Samsung Bulaşık Makinesi Servisi, Samsung Buzdolabı Servisi, Samsung Ankastre Servisi, Samsung Fırın Servisi, Samsung Klima Servisi, Samsung Kombi Servisi, Samsung Ocak Servisi, Samsung Servisi, Samsung Servisleri, İstanbul Samsung servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP